DİĞER SERVİSLERWeb Servisleri

Domain Tescili

Firmanıza ait web sitenizi internet üzerinde yayınlamak için bir alan adına sahip olmanız gerekir. Bir alan adı uzantısı aynı ada birden çok şahıs/firma tarafından kullanılamaz. Bu sebeple istediğiniz alan adının başkaları tarafından kullanılmaması için alan adını tescil ettirmeniz gerekmektedir. Alan adları birden fazla uzantı ile tescil edilebilir.

Domain hizmetine sahip olmak için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Hosting

Windows ve Linux sunucular üzerinden sunduğumuz hosting hizmetleri dahilinde; php, perl, asp, .net programlama dilleri Mysql, MDB, Mssql veritabanı servisleri desteklenmektedir. Türkiye lokasyonlu sunucular üzerinden hızlı ve sorunsuz hizmet alacağınız sunucular düzenli olarak yedeklenmektedir. Kurumsal firmaların yoğun mail trafiğini sorunsuz olarak karşılayabilecek antispam destekli mail sunucular ile mail trafiğinizi sorunsuz hale getirebilir, lokal olarak çalıştırdığınız exchange sunucularınız için dış mail sunucu desteğini sağlayabilirsiniz. Email oluşturma, veri tabanı ve dosya yönetimi gibi ihtiyaçları için kullanılan kontrol panel yazılımlarıyla teknik desteğe ihtiyaç duymadan tüm hosting işlemlerinizi kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Web hosting hizmetine sahip olmak için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lisans Kiralama

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden biri olan “Lisans Kiralama” ile lisans satın almak yerine, lisansı kiralamayı tercih edebilir, bu durumda kiralama süreciniz devam ettiği sürece yazılımınızı güncelleyebilirsiniz. Lisans kiralama hizmeti ile konuyla ilgili bütün yeniliklerden ek bir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

Lisans kiralamak için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

SSL Sertifikaları

SSL (Secure Socket Layer), internet üzerinden sağlanan veri transferinin çift taraflı şifrelenerek güvenlik ve gizliliğinin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL ile korunan bir web sitesinde bilgi önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcının adresinde deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılır bu sayede işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Verinin transferi sırasında kullanılan bu şifreleme yönteminin gücünü sahip olduğu anahtar uzunluğu gösterir. SSL protokolünde 256 bit şifreleme kullanılmaktadır. Bu şifrelemenin binlerce değişik anahtar kombinasyonu olup deşifre edilmesi oldukça zordur.

SSL sertifikasına sahip olmak için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hazır mısınız?Görüşme planlayalım.
https://tay.net.tr/ijareloa/2023/07/illustration_home_02.png

Uzman ekibimiz size özel ihtiyaç analizi yaparak doğru çözümü teklif edecek.