DATACENTERRemote Protection

Hizmet Hedefi

Ağınız hangi veri merkezinde olursa olsun uzaktan firewall hizmeti ile ağınızı koruyoruz.  Bulunduğunuz veri merkezi veya kendi lokasyonunuz arasında GRE tünel yaparak tarafınıza yapılacak bütün saldırılardan kolayca korunabilirsiniz.
TAYNET, size en kısa rotalarla ulaşıp trafiğinizde gecikme yaşanmadan ve Türkiye regulasyonlarına uygun bir şekilde ulaştırılmasını sağlar.

Yurt Dışı Trafiğinin Korunması

Yurt dışı trafiğinin korunması hizmeti alan müşterilerimizin tüm yurt dışı trafikleri güvence altındadır. Tüm volumetrik ve application saldırılara karşı profesyonel konfigüre edilmiş ve günümüz standartlarına uygun bir servis sağlanır. Bu servis yurt dışı gecikmelerine yol açmaz ve up/down işlemlerinde performansı azaltmaz. Gelişmiş peering çeşitliliği ile klasik veri merkezi internetinden daha etkili bir deneyim sunar. İçerdiği hizmet ile uygulama düzeyinde dahi etkin ve gerçek bir koruma sağlar.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Trafiğinin Korunması

Yurt dışı ve yurt içi trafiğinin korunmasına ihtiyaç duyan müşterilerimize etkili yurt dışı korumasının yanında Türkiye içerisinden gelebilecek trafiği de denetleyen bir servis sağlanmaktadır. Bilinen 15 farklı volumetrik yansıtma atağına karşı korunan bir sisteme ihtiyaç duyan müşterilerimiz uygulama düzeyinde gelen atakları taraflarında bulundurdukları hardware ile koruyabilirler. Bu sayede bulundukları konumda uplink yetersizliği, blackhole policy sorunları yaşayan müşterilere efektif bir hizmet sunulabilmektedir. Ayrıca uygulama düzeyinde gelen trafiğe hiçbir müdahale etmediğimizden müşteri ihtiyaçlarına göre kendi ağını tüm yansıtma ataklarına karşı korunmuş bir sistemde özelleştirebilir ve paketlerini kendisi denetleyebilir.

Müşteri İhtiyaçları
  1. BGP Session Yetkisi, AS Number
  2. Tunel için uyumlu hardware (Tarafımızdan karşılanabilmektedir)
Hazır mısınız?Görüşme planlayalım.
https://tay.net.tr/ijareloa/2023/07/illustration_home_02.png

Uzman ekibimiz size özel ihtiyaç analizi yaparak doğru çözümü teklif edecek.