DİĞER SERVİSLERE-Posta Servisleri

E-Posta Hosting

TAYNET’in gelişmiş ve basit Türkçe arayüzü sayesinde dakikalar içerisinde e-mail servisini ve kendinize özel alan adınız için kurulumunuzu yapabilirsiniz. TAYNET altyapısında güvenli şifreleme ile izinsiz gönderimler engellenerek, izniniz olmadığı halde alan adınız üzerinden gönderim yapma ihtimali engellenmektedir.

E-posta konusunda 7/24 yaşadığınız her türlü problem, deneyimli teknik ekibimiz tarafından dakikalar içerisinde çözüme kavuşturulacaktır.

E-Posta hizmetine sahip olmak için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

E-Posta Server

TAYNET’in gelişmiş ve basit Türkçe arayüzü sayesinde ile kurulan e-posta sunucuları kuruluşlara özelleştirilerek anahtar teslim yönetimi sağlanabilir. TAYNET altyapısında güvenli şifreleme ile izinsiz gönderimler engellenerek, izniniz olmadığı halde alan adınız üzerinden gönderim yapma ihtimali engellenmektedir.

E-posta server konusunda 7/24 yaşadığınız her türlü problem, deneyimli teknik ekibimiz tarafından dakikalar içerisinde çözüme kavuşturulacaktır.

E-Posta server hizmetine sahip olmak için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Anti-Spam Gateway

Günümüzde hızla artarak çoğalan yeni sorunlardan biri istenmeyen posta ve bu postalar ile bilgisayarlarına virüs bulaştıran dolandırıcılık içerikleridir. Bu içerikler yüzünden kişisel yada kurumsal kullanıcılar büyük zararlar görmektedir. Bir kaç örnek vermemiz gerekirse; Uygunsuz içerikle ilgili bir eposta aldığınızda siz ve yanınızda bulunan diğer kişiler bu içerikten rahatsız olurlar. Virüs içeren bir eposta aldığınızda (ki artık bu epostalar banka dekontu yada fatura extresi görünümünde ulaşmaktadır) ve içeriğine bakmak istediğinizde, bilgisayarınız ele geçirilir, verileriniz çalınır veya size verilerinizi geri almak için şantaj yapılır. Rakipleriniz tarafından gönderilen gizli virüslü eklentileri açtığınızda (örneğin siparişlerimiz, fiyat teklifi gibi isimlerle gelir) bilgisayarınızda yaptığınız hertürlü faaliyet rakiplerinize aktarılır. Personelleriniz epostalarını ilk açtığında, istenmeyen bu postaları temizlemek için o kadar çok zaman harcarlar ki, işleri bittiğinde çalışma enerjilerini kaybetmiş olurlar. Bu sebeple performans kaybı yaratır. TAYNET antispam hizmeti sizi istenmeyen eposta ve virüslere karşı korur.

Hazır mısınız?Görüşme planlayalım.
https://tay.net.tr/ijareloa/2023/07/illustration_home_02.png

Uzman ekibimiz size özel ihtiyaç analizi yaparak doğru çözümü teklif edecek.